10. 08 2017 15:00 | Natália Bačíková

V seriáli Rex uvidíte doktora Housea!

Ďalšie mená sú vonku!

Doktora Housea uvidíte aj v seriáli Rex
Doktora Housea uvidíte aj v seriáli Rex Foto: NBC Universal
Juraj Bača a Rex Juraj Bača a Rex Lukáš Latinák je slovenský Stockinger Vladimír Jedľovský ako MUDr. Ladislav Garaj Gregor Hološka ako Peter Halama Lukáš Latinák ako Karol Šimeček Juraj Bača ako Richard Majer Lukáš Latinák, Gregor Hološka a Juraj Bača s Rexom Lukáš Latinák, Gregor Hološka a Juraj Bača s Rexom Chlapi neplačú, Hološka, Horváthová

Už sme vám predstavili hlavnú postavu seriálu Rex - Juraja Baču ako kapitána Richarda Majera, aj jeho pravú ruku Lukáša Latináka, teda nadporučíka Karola Šimečka. Ústredných postáv však bude viac, rovnako ako v rakúskom origináli.

Ani v slovenskej verzii nebude chýbať vtipný poručík Peter Halama, ktorý sa lepšie než v teréne cíti v kancelárii nad papiermi a za počítačom. Zahrá si ho Gregor Hološka, ktorého poznáte aj zo seriálu Chlapi neplačú.

Súčasťou deja seriálu bude aj patológ. MUDr. Ladislav Garaj svoju prácu miluje viac než čokoľvek. Zahrá si ho Vladimír Jedľovský, ktorý prepožičal svoj hlas legendárnemu doktorovi House-ovi v rovnomennom seriáli. Sám herec však lekára stvárni prvýkrát.

Pozrite si prvý rozhovor s hercami:

 

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Rex - už čoskoro, na Markíze!